Bartłomiej Misiewicz ma propozycję 16. pytania do referendum konstytucyjnego

14 Июнь 11:01   184 wiev


Bartłomiej Misiewicz ma propozycję 16. pytania do referendum konstytucyjnego

Zdaniem Bartłomieja Misiewicza należałoby dopisać jeszcze jedno, 16 pytanie: "Czy zgadza się Pani/Pan na ujawnienie Aneksu do Raportu z likwidacji WSI?".

Prezydent Andrzej Duda nie widzi powodów do ujawniania aneksu do raportu z likwidacji WSI. W 2017 roku zapewnił, że zna jego treść.


Skoro 15 propozycji pytań #Referendum2018 obejmuje tak wiele zagadnień, to czemu nie dopisać 16 pytania: Czy zgadza się Pani/Pan na ujawnienie Aneksu do Raportu z likwidacji WSI?— Bartłomiej Misiewicz (@MisiewiczB) 13 czerwca 2018

Pytania m.in. o zagwarantowanie wprowadzenia nienaruszalności praw nabytych, takich jak 500 Plus, oraz zagwarantowanie członkostwa Polski w UE - znalazły się wśród propozycji 15 pytań referendalnych, które przedstawiono na wtorkowym posiedzeniu Narodowej Rady Rozwoju.

Osobiście do tej pory uważałem, że tych pytań w referendum nie powinno być więcej niż 10. Na dziś ten projekt obejmuje 15 pytań, ale doszedłem do wniosku, że jestem gotów zgodzić się, żeby 15 pytań zostało zaprezentowanych dlatego, że chcę, aby Rada ten problem przedyskutowała - powiedział prezydent Andrzej Duda na początku spotkania.Najnowsze wiadomości
TOP