Tarczyński do dziennikarza "GW": Szechterowy sługusie. Nie pouczaj wnuka Wyklętego

26 Апрель 12:31   133 wiev


Tarczyński do dziennikarza "GW": Szechterowy sługusie. Nie pouczaj wnuka Wyklętego

Bartosz Wieliński, dziennikarz "Gazety Wyborczej" opublikował na swoim Twitterze wpis, z którego wynika, że poseł Dominik Tarczyński jest cytowany przez "Voice of Europe" promujący w mediach społecznościowych prokremlowską narrację i dosyć często wieszczy upadek Europy. "Rosyjska propaganda odkryła potencjał Pana Posła Tarczyńskiego" – napisał.

Rosyjska propaganda odkryła potencjał Pana Posła Tarczyńskiego @D_Tarczynski pic.twitter.com/XnAvStAcmi— Bartosz T. Wieliński 🇵🇱💯 (@Bart_Wielinski) 24 April 2018


Na reakcję posła PiS nie trzeba było długo czekać. "Ochotnik, przodownik i złoty chłopiec zjednoczonej medialnej armii antypolskiej stara się mnie obrazić. Fejmu szukasz na moim nazwisku? Sprzedaż wam pada. Wiem. Mówiłem już kilku twoim kolegom, aby mnie nie zaczepiali" - napisał w odpowiedzi Tarczyński.

"Dostajesz pensję z moich podatków, więc będę pisał do ciebie i o tobie, kiedy uznam to za stosowne. A teraz odpowiedź mi na pytanie: jesteś dumny z tego, że wykorzystuje cię rosyjska propaganda?" – odpowiedział na te słowa Wieliński.

skrin dla zbanowanych: pic.twitter.com/XJ9GW4l5nR— Bartosz T. Wieliński 🇵🇱💯 (@Bart_Wielinski) 25 April 2018

To jeszcze bardziej rozjuszyło Tarczyńskiego. "Nie jestem posłem zawodowym. Nawet tego nie wiesz szechterowy sługusie. Taki z ciebie dziennikarzyna. A na jakiej służbie ty jesteś wszyscy wiedzą. Ja nie muszę pytać - taka miedzy nami różnica. Dno" – grzmiał. Jak pisze gazeta.pl zapomniał jednak dodać, że posłem zawodowym nie jest dopiero od tego roku. W latach 2015-2017 jak najbardziej pobierał uposażenie poselskie.

NIE JESTEM POSŁEM ZAWODOWYM!Newet tego nie wiesz szechterowy sługusie. Taki z ciebie dziennikarzyna. A na jakiej służbie ty jesteś wszyscy wiedzą. Ja nie muszę pytać - taka miedzy nami różnica. Dno. Powtarzam pytanie: Kiedy Michnik przeprosi za mordercę brata ?— Dominik Tarczyński (@D_Tarczynski) 25 April 2018

Wieliński w kolejnym wpisie stwierdził, że Tarczyński "kompromituje Sejm RP". Ostatni wpis Tarczyńskiego był jeszcze bardziej agresywny.

"Odejdź ze służby szechtera, przeproś, zadośćuczyniając Polsce i nie pouczaj wnuka Wyklętego. Wtedy podam ci dłoń. Ale dopóki na żołdzie szechtera jesteś i bronisz zdrady nie zaczepiaj mnie. Dobrze ci radzę..." - zakończył dyskusję (pisownia oryginalna).Najnowsze wiadomości
TOP