Donatan odpowiada Górniak: Czuję się wykorzystany, chcesz zrobić ze mnie wroga publicznego

14 Июнь 09:16   196 wiev


Donatan odpowiada Górniak: Czuję się wykorzystany, chcesz zrobić ze mnie wroga publicznego

Nagranie, na którym widać, jak podczas wspólnego pozowania na ściance, ręka Donatana zsuwa się na pośladek Edyty Górniak, na co ta reaguje oburzeniem i wymierza koledze policzek, odbiło się szerokim echem w mediach. Wiele znanych kobiet głośno potępiło muzyka i pochwaliło ostrą reakcję piosenkarki.

Sama Górniak zaś wydała oświadczenie, w którym gani Donatana za "nieposkromione męskie ego" i wyklucza możliwość dalszej współpracy z nim.


Donatan początkowo napisał na Facebooku, że cała sytuacja była zamierzoną prowokacją, mającą na celu pobudzenie dyskusji na temat przedmiotowego traktowania kobiet. Teraz zaś twierdzi, że został przez Edytę wykorzystany:

Edyto, jeśli poczułaś moją rękę tam gdzie jej nie było, a co gorsza, jeśli poczułaś się niekomfortowo – to faktycznie przepraszam.Bardzo Cię szanuję jako wokalistkę, dlatego stworzyłem dla Ciebie Andromedę i podarowałem Ci ten kawałek na płytę. Cała Twoja publiczna akcja facebookowa jest dla mnie niezrozumiała.Moja rozmowa z Twoim managementem po Opolu to, cytuję, „super, skradliśmy Opole”. Ustaliliśmy, że działamy tylko w sposób dobry, pozytywny z uśmiechem. Zresztą rozmawialiśmy i sms-owaliśmy o tym od paru dni…Do Opola też przyjechałem ze względu na Wasze zaproszenie. Czuję się teraz wykorzystany – widząc zainteresowanie mediów chcesz zrobić ze mnie wroga publicznego.Nie chcę z Tobą wojować. Tylko Tobie mogą służyć kolejne artykuły i atencja mediów. Nie jestem człowiekiem konfliktowym, pojednawczo wyciągam do Ciebie rękę.

Co sądzicie o tej sytuacji?Najnowsze wiadomości
TOP