Sport

Dean Klafuric sięgnął z Legią po dublet. Asystent bez doświadczenia od początku wierzył w sukces
21 Май 07:01

Szkoleniowiec Legii Warszawa Dean Klafuric nie krył radości ze zdobycia tytułu piłkarskiego mistrza Polski. "Byłem tego pewien od pierwszej minuty, gdy powierzono mi funkcję pierwszego trenera" - zaznaczył na konferencji prasowej.

Gole Milika i Kownackiego na zakończenie sezonu włoskiej Serie A
20 Май 22:31

Arkadiusz Milik zdobył bramkę dla Napoli w meczu z Crotone w ostatniej kolejce ekstraklasy piłkarskiej Włoch. Gospodarze wygrali 2:1, co przypieczętowało los ekipy gości, która żegna się z Serie A.

Skandal w Poznaniu! Mecz przerwany, piłkarze uciekli z boiska. Legia oficjalnie jeszcze nie może cieszyć się z mistrzostwa
20 Май 22:16

Skandalem zakończył się mecz ostatniej kolejki ekstrasklasy między Lechem Poznań a Legią Warszawa. W 77. minucie, przy stanie 2:0 dla gości, z trybuny zajmowanej przez najzagorzalszych fanów "Kolejorza" na murawę poleciały race. Sędzia Daniel Stefański przerwał zawody, a piłkarze w pośpiechu opuścili murawę.

Lewandowski i Piszczek nie przyjadą do Juraty na zgrupowanie reprezentacji Polski
20 Май 20:46

W rozpoczynającym się w poniedziałek w Juracie pierwszym przed mistrzostwami świata zgrupowaniu reprezentacji nie wezmą udziału Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek. Poza treningami piłkarze mają w planie także wizytę na Helu u prezydenta Andrzeja Dudy i koncert.

Aksel Lund Svindal zarobił fortunę na giełdzie. Mistrz olimpijski kupił sobie willę w Oslo
20 Май 20:31

Aksel Lund Svindal, mistrz olimpijski z Pjongczangu w zjeździe, kupił willę w Oslo za 3,8 miliona euro. Narciarz alpejski, należący do najlepiej zarabiających na sporcie Norwegów, pieniądze na zakup tej nieruchomości zarobił... na giełdzie.

Lewandowski z golem, ale bez Pucharu Niemiec. Bayern przegrał w finale z Eintrachtem 1:3
20 Май 00:31

Mimo bramki Roberta Lewandowskiego w 53. minucie piłkarze Bayernu Monachium przegrali z Eintrachtem Frankfurt 1:3 w finale Pucharu Niemiec w Berlinie. Był to ostatni mecz Bawarczyków pod wodzą trenera Juppa Heynckesa, który odchodzi na emeryturę.

Chelsea Londyn po raz ósmy w historii zdobyła Puchar Anglii
19 Май 22:01

Piłkarze Chelsea Londyn po raz ósmy w historii zdobyli Puchar Anglii. W finale na Wembley pokonali Manchester United 1:0. Zwycięską bramkę zdobył w 22. minucie Belg Eden Hazard, wykorzystując rzut karny.

Nieciecza w rozpaczy. Bruk-Bet Termalica spadł z Ekstraklasy
19 Май 21:31

Piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza podzielili los Sandecji Nowy Sącz i zostali drugimi spadkowiczami z ekstraklasy. W ostatniej kolejce ulegli na wyjeździe Piastowi Gliwice 0:4. W niedzielę rozstrzygną się losy tytułu mistrzowskiego.

Buffon pożegnał się z Juventusem. 40-letni bramkarz płakał jak dziecko
19 Май 20:16

Piłkarze Juventusu Turyn, którzy już wcześniej zapewnili sobie mistrzostwo Włoch, pokonali przed własną publicznością Veronę 2:1 w ostatniej kolejce ekstraklasy. Był to pożegnalny mecz 40-letniego bramkarza Gianluigiego Buffona, który odchodzi z klubu.

Kamil Stoch i Dawid Kubacki poprowadzili trening... dla kibiców
19 Май 17:46

Przy okazji targów sportowych w podwarszawskim Nadarzynie Kamil Stoch i Dawid Kubacki poprowadzili trening dla kibiców. Ponad stuosobowa grupa miała okazję wykonać ćwiczenia, które są częścią zajęć polskich skoczków narciarskich.

PZPN wyda ponad 10 milionów zł, żeby polskim piłkarzom na mundialu w Rosji niczego nie zabrakło
19 Май 10:01

Sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki zapewnił, że na miesiąc przed pierwszym meczem polskich piłkarzy na mundialu w Rosji biało-czerwoni mają wszystko przygotowane. Koszty wyniosą powyżej 10 milionów złotych, aby kadra miała jak najlepsze warunki.

Prezes Sportingu Lizbona podejrzewany o zlecać pobicia piłkarzy swojego klubu
18 Май 21:31

Pobici we wtorek przez swoich kibiców piłkarze Sportingu Lizbona przestali trenować przed zaplanowanym na niedzielę finałem Pucharu Portugalii. Istnieje domniemanie, że za zleceniem pobicia graczy mógł stać prezes klubu Bruno de Carvalho.

Cristiano Ronaldo chce oddać fiskusowi 14 mln euro. Piłkarz przyznał się do nieuczciwych praktyk podatkowych
18 Май 21:19

Cristiano Ronaldo chce oddać hiszpańskiemu fiskusowi 14 mln euro, wynika z informacji, do których dotarł madrycki dziennik “El Mundo”. Gazeta twierdzi, że portugalski piłkarz przyznał się do nieuczciwych praktyk podatkowych.

Nawałka skreślił z kadry trzech piłkarzy. Piątek, Kądzior i Makuszewski nie zagrają na mundialu
18 Май 13:31

Selekcjoner reprezentacji Polski ogłosił listę zawodników na zgrupowania w Juracie i Arłamowie, które będą bezpośrednim etapem przygotowań do mistrzostw świata 2018. Na liście znalazło się 32 powołanych zawodników. Adam Nawałka skreślił z szerokiej kadry Krzysztofa Piątka, Damiana Kądziora i Macieja Makuszewskiego.

Kibole Lecha grożą piłkarzom. "Jak przegracie z Legią, to was zaj**iemy!"
18 Май 11:01

W niedzielę rozstrzygną się losy mistrzostwa Polski. Największe szanse na tytuł ma Legia Warszawa. Wystarczy, że drużyna ze stolicy nie przegra w Poznaniu. Kibole tamtejszego Lecha swoim piłkarzom dali jasny przekaz, co się stanie, jeśli warszawianie wygrają na stadionie przy ul. Bułgarskiej.

Dziś Adam Nawałka przekreśli marzenia siedmiu piłkarzy o grze na mundialu w Rosji
18 Май 07:01

W piątkowe południe selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Adam Nawałka zmniejszy skład na mistrzostwa świata w Rosji. 35-osobowa obecnie kadra zostanie okrojona prawdopodobnie do 28 nazwisk. Trzy dni później rozpocznie się zgrupowanie w Juracie.

Drużyna Błaszczykowskiego bliżej utrzymania w Bundeslidze. Wolfsburg wygrał pierwszy mecz barażowy
18 Май 06:46

VfL Wolfsburg wygrał na własnym stadionie z Holstein Kilonia 3:1 (2:1) w pierwszym meczu barażowym o prawo gry w przyszłym sezonie w niemieckiej ekstraklasie piłkarskiej. W drużynie gospodarzy od 81. minuty grał Jakub Błaszczykowski.

Djurdjevic trenerem Lecha Poznań. Serb z trzecioligowej drużyny rezerw przenosi się do Ekstraklasy
17 Май 23:01

Ivan Djurdjevic będzie nowym szkoleniowcem piłkarzy Lecha od sezonu 2018/19. Były obrońca poznańskiego klubu zastąpił Nenada Bjelicę, który tydzień temu został zdymisjonowany. Serb trenuje obecnie trzecioligową drużynę rezerw.

Artur Boruc zdecydował o swojej najbliższej przyszłości. Przedłużył kontrakt z AFC Bournemouth
17 Май 17:21

Były bramkarz piłkarskiej reprezentacji Polski Artur Boruc przedłużył kontrakt z AFC Bournemouth o rok, nowa umowa będzie obowiązywać do końca przyszłego sezonu - poinformował w czwartek klub angielskiej ekstraklasy.

Leszek Ojrzyński odchodzi z Arki Gdynia. "Muszę się spakować i szukać szczęścia gdzie indziej"