Bijatyka w samolocie! Chciał otworzyć drzwi i zabić wszystkich

13 Ноябрь 13:02   42 wiev


Agresywny pasażer, Joseph Daniel Hudek stanął przed sądem w Seattle i został formalnie oskarżony o utrudnianie pracy załodze boeinga i napaść. 

W lipcu 23-letni Joseph Hudek z Florydy, podczas lotu nagle znalazł się przy drzwiach wejściowych i próbował je otworzyć. Udało mu się przekręcić dźwignię awaryjnego otwierania drzwi i ją odblokować. Załoga obezwładniła agresywnego 23-latka dopiero po kilku minutach i z niemałą pomocą pasażerów. Z powodu tego incydentu, kapitan był zmuszony zawrócić samolot na lotnisko w Seattle. Hudek siłą został wyprowadzony z maszyny i od razu aresztowany.

W październiku 2017 roku stanął przed sądem. 23-latek tłumaczył, że zachowywał się tak, bo był pod wpływem marihuany. Opowiedział, że kupił marihuanę legalnie, po czym ją zjadł. Dodał, że nigdy wcześniej podczas lotu nie zachowywał się agresywnie. Lekarz 23-latka, potwierdził w oświadczeniu, że marihuana może w niektórych przypadkach powodować paranoję. Oświadczenie lekarza i rodziny przekonało sędziego do tymczasowego zwolnienia 23-latka z aresztu.


Ma on zakaz używania marihuany i latania samolotem. Hudek ma stawić się w sądzie na rozprawę 22 lutego 2018 roku. Jeśli zostanie skazany, może dostać wyrok nawet 20 lat więzienia za napaść, w której zostali ranni członkowie załogi boeinga. 

Ten samolot to gigant!:

PAG, foxnews.comNajnowsze wiadomości
TOP