Potworna śmierć Natalii. Zatrzymano jej przyjaciółkę

13 Ноябрь 16:21   39 wiev


Potworna śmierć Natalii. Zatrzymano jej przyjaciółkę

32-letnia Iwanna Boirachuk jest posądzana o jazdę pod wpływem alkoholu. Dlatego została zatrzymana przez policjantów. Póki co nie wiadomo, czy i jaka czeka ją kara. Ukrainka prowadziła czerwoną Kię, którą podróżowała także 35-letnia Natalia Borodina. Jedną ręką trzymała kierownicę, drugą nagrywała wygłupy przyjaciółki. Nie powstrzymała znajomej, która niebezpiecznie wychylała się z auta, pokazywała przed kamerą nagie piersi, wsadzała palec w usta. Popisy kosztowały ją życie. W pewnej chwili Rosjanka uderzyła w znak drogowy. Trafiła do szpitala. Choć lekarze robili, co w ich mocy, nie udało im się uratować kobiety. Jej obrażenia były zbyt poważne. Natalia Borodina zmarła. Horror rozegrał się na Dominikanie, na którą udała się z przyjaciółką, by wypocząć.

Śmierć Rosjanki wstrząsnęła jej bliskimi. Kobieta osierociła 11-letniego synka. Przyjaciele wspominają Natalię Borodinę, jako „troskliwą córkę i dobrą matkę”. Znajoma ofiary, Elena Koroljowa zaapelowała, by ludzie nie osądzali 35-latki na podstawie tego, co się wydarzyło. – Pomagała swojej rodzinie we wszystkim. Chciała coś osiągnąć. Marzyła o lepszej przyszłości. Każdy może popełnić błąd. Dlaczego miałaby być oceniana przez jedno wideo – stwierdziła.

Bliscy Natalii zbierają pieniądze, które pozwolą sprowadzić ciało 35-latki do kraju. Potrzebują pomocy. Koszty są bowiem olbrzymie i przekraczają ich możliwości finansowe. Chodzi o w przeliczeniu ponad 70 tysięcy złotych. – Natalia ma siostrę Julię, która mieszka w Czelabińsku, tak jak ich 80-letnia matka – wspomniała Anzelika Kling, znajoma rodziny. – O wszystkim dowiedzieliśmy się z internetu. Śledczy zadzwonili do rodziny i potwierdzili tragiczną wiadomość. Nie wiemy, co dalej z ciałem. Rodziny nie stać na sprowadzenie go do kraju. Być może zostanie tam skremowane – dodała.


Zobacz też:

MIN, Daily MailNajnowsze wiadomości
TOP