Nastolatki uciekły z domu. Trafiły do domu-pułapki

22 Ноябрь 19:47   32 wiev


Oprawcami dziewczynek okazali się trzej niewiele starsi od nich mężczyźni. 18-letni Rudy Rocker, 20-letni Donald Jackson i 19-letni Nebahate Derisa zostali aresztowani pod licznymi zarzutami. M.in. handlu ludźmi i stręczycielstwa. Dziewczynki były przetrzymywane w jednym z domów we wschodniej części Nowego Jorku. Miały zostać sprzedane jako prostytutki. Jak wynika z informacji przekazanych przez osobę powiązaną z policją, nastolatki wywiózł tam ktoś, komu ufały. Zaprowadził je na imprezę w "domu-pułapce", gdzie zostały schwytane i uwięzione na drugim piętrze.

"Znaleźli moją dziewczynkę!!!!!!!" - napisał na Facebooku tata 14-latki, gdy jego córka i jej o rok starsza koleżanka zostały odbite ok. 14.00 w sobotę. Jak podaje policja, to właśnie 15-latce udało się wysłać lokalizację telefonu komórkowego do swojego ojca.

Dziewczynka opowiedziała później, że słyszała rozmowę trzech mężczyzn. Twierdzili, że zmuszą je obie, by się prostytuowały. Na szczęście zdążyli wkroczyć antyterroryści. Jak podają służby, jeden z zatrzymanych zaatakował nastolatkę, gdy próbowała wyjść. Najprawdopodobniej wcześniej się spotykali. Ze względu na dobro nieletnich, policja nie ujawnia ich tożsamości.


/dailymail.co.uk/

KMKNajnowsze wiadomości
TOP